€ 2800-3600

Bez języka dam fizyczną pracę w Niemczech od zaraz jako pomocnik śmieciarza w Hamburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: kwiecień 30, 2024 01:11
  • Wygasa: 1 dzień, 12 godzin

Bez znajomości języka do podjęcia praca fizyczna w Niemczech jako pomocnik śmieciarza od zaraz w firmie komunalnej z Hamburga. Zakwaterowanie dla pracowników zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Zarobki: od 2800 do 3600 euro miesięcznie brutto

Termin: od zaraz

Liczba miejsc: 4

Obowiązki:

  • Zbieranie odpadów komunalnych z wyznaczonych obszarów Hamburga zgodnie z harmonogramem pracy.
  • Sortowanie zebranych odpadów zgodnie z wytycznymi firmy i lokalnych przepisów dotyczących recyklingu.

Oczekiwania:

  • Brak wymaganej znajomości języka niemieckiego.
  • Wytrzymałość fizyczna i gotowość do pracy na zewnątrz w różnych warunkach atmosferycznych.
  • Umiejętność pracy w zespole i gotowość do współpracy z różnymi osobami.
  • Chęć do nauki i przestrzeganie instrukcji dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy.

Zapewniamy:

  • Zakwaterowanie dla pracowników, dostępne odpłatnie, zapewnione przez pracodawcę.
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie komunalnej w Hamburgu.
  • Wysokie zarobki miesięczne w zakresie od 2800 do 3600 euro brutto.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w ramach firmy.

Aplikacja:

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: „pomocniksmieciarza/05/2024″
Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

źródło: https://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-fizyczna-praca-niemcy-jako-pomocni-smieciarza-bez-znajomosci-jezyka-w-hamburgu/

ID ogłoszenia: 908663009ef50e6c