€ 9,50/h brutto + zakwaterowanie

Niemcy praca sezonowa bez języka od siepnia 2018 przy zbiorach winogron Walldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Walldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: sierpień 3, 2018 05:06

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od sierpnia 2018 przy zbiorach winogron. Oferta z plantacji w Walldorf dla osób bez znajomości języka na wakacje. Zakwaterowanie za darmo zorganizowane jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik rolniczy

Miasto: Walldorf, Niemcy

Stawka godzinowa: 9,50 euro brutto na godzinę

Rozpoczęcie zatrudnienia: od sierpnia 2018

Liczba wakatów: 15

Umowa: od sierpnia do listopada 2018

Zakres zadań:

  • praca fizyczna przy zbiorze winogron – ścinaniu kiści z użyciem sekatora
  • pracownik będzie układał owoce w skrzynkach i porządkował plantację po ukończeniu zbiorów

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy od sierpnia i dyspozycyjność do listopada 2018
  • zaangażowanie, pracowitość, wysoka sprawność fizyczna
  • ubrania nieprzemakalne
  • odpowiednie obuwie
  • atutem będzie doświadczenie i mile widziana znajomość języka

Zapewniamy:

  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • komfortowe warunki mieszkania
  • opcja pobierania zaliczek po przepracowaniu pierwszego tygodnia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracodawca zapewnia przewóz busem do najbliższego miasta aby każdy pracownik miał szansę na zrobienie większych zakupów spożywczych

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo na adres:

  • Stellenanzeige@contractor.net z dopiskiem w nagłówku: „zbiory winogron Walldorf – imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-od-sierpnia-2018-zbiory-winogron-w-walldorf-z-zakwaterowaniem-bezplatnym/

ID ogłoszenia: 8775b636841c0b29

Linki sponsorowane