€ 1250-1600 netto

Bez języka od zaraz dam pracę w Niemczech przy produkcji części samochodowych w Hanowerze

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 11, 2021 01:44

Fabryka części samochodowych z Hanoweru poszukuje od zaraz chętnych do pracy w Niemczech na produkcji. Zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego dla Polaków z możliwością zakwaterowania.

Stanowisko: Pracownik produkcji części samochodowych

Lokalizacja: Hanower, Niemcy

Pensja: od 1250 do 1600 euro netto miesięcznie z zamieszkaniem – stawka godzinowa to 12,12 euro brutto, po 15 miesiącach podwyżka do 12,75 €/h

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • zatrudnienie na produkcji części do branży samochodowej – jest to produkcja dla ekskluzywnych marek
  • do zadań osoby zatrudnionej należy obróbka oraz kontrola jakości elementów
  • pracownik będzie zajmował się konfekcjonowaniem oraz pakowaniem produktów
  • inne nieskomplikowane prace pomocnicze

Wymagania:

  • dostępność od zaraz
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • pełna punktualność
  • zaangażowanie i niezawodność
  • dużą zaletą będą zgłoszenia od par i grup mobilnych z własnym autem do dojazdu
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz na podstawie polsko-niemieckiej umowie o pracę
  • pełny etat
  • dla najlepszych przedłużenie na stałe umowy lub przejście na umowę bezpośrednio z pracodawcą
  • zatrudnienie w nowoczesnym zakładzie z dobrą pozycją na rynku
  • legalne zatrudnienie z kartą Ekuz, drukiem A1, dodatkowym ubezpieczeniem i podatkiem odprowadzanym do niemieckiego urzędu skarbowego
  • pomoc w rozliczeniu rocznym nadpłaty podatku
  • dobre wynagrodzenie
  • zakwaterowanie w dobrych warunkach
  • pomoc w zorganizowaniu innego zakwaterowania prywatnego jeżeli będzie takie życzenie pracownika
  • pracę w systemie 3 zmianowym – gdzie nocna zmiana płatna jest 15,15 €/h brutto
  • premia na święta i wakacje
  • 100% płatne dni świąteczne wypadające w tygodniu roboczym
  • stałe wsparcie dwujęzycznego koordynatora na miejscu
  • przeszkolenie w języku polskim i niemieckim
  • za pracę w godzinach nadliczbowych i na noce +25%, w niedziele +50%

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez źródło.

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/automoto-produkcja

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/266485/0

ID ogłoszenia: 45560beaa246569b