€ 4500-9000 PLN/mc

Niemcy praca sezonowa 2021 w ogrodnictwie od zaraz przy kwiatach bez języka Kempen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kempen
  • Opublikowany: Luty 12, 2021 4:23 am
  • Wygasa: 2 dni, 9 godzin

Oferujemy sezonową pracę w Niemczech od zaraz przy kwiatach 2021 bez znajomości języka. Ogrodnictwo –  zatrudnienie w rejonie Kempen przy sadzeniu, sortowaniu oraz pakowaniu roślin.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Lokalizacja: Kempen – przy holenderskim Venlo, Niemcy

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: 4500 do 9000 PLN miesięcznie brutto

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w ogrodnictwie przy w kwiatach
  • obowiązkiem będzie sadzenie, sortowanie oraz pakowanie

Wymagania:

  • wysoka motywacja
  • dobra kondycja fizyczna
  • atutem będzie znajomość języka niemieckie a także posiadanie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dostępność od zaraz

  • pracodawca zapewnia bezpłatne przejazdy między pracą a domem
  • zakwaterowanie zapewnione w wyposażonych domach jednorodzinnych z telewizją polską w pokojach
  • darmowe ubezpieczenie
  • legalne warunki zatrudnienia
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • sezonowe zatrudnienie w ogrodnictwie

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny, dostępny pod poniższymi numerami:

  • 95 757 97 57 lub 95 757 09 90

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-sezonowa-praca-niemcy-przy-kwiatach-w-ogrodnictwie-bez-jezyka-2021-kempen/

ID ogłoszenia: 38460259cfd3d3ee