€ do uzgodnienia

Niemcy praca sezonowa 2020 przy zbiorach szparagów bez języka Waldsee

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Waldsee
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: marzec 3, 2020 01:18

Od marca 2020 ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie w Waldsee przy zbiorach szparagów z upraw polowych.

Stanowisko: Pracownik sezonowy przy zbiorze szparagów

Miejsce zatrudnienia: Waldsee, Niemcy

Pensja: do ustalenia

Termin: od końca marca 2020

Umowa: na 2 miesiące

Obowiązki:

  • praca fizyczna przy zbiorze i pakowaniu szparagów na polu

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat.B
  • wysoka sprawność fizyczna
  • umiejętność pracy w grupie
  • zaświadczenie o niekaralności
  • brak nałogów

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na okres 2 miesięcy
  • pracę sezonową od końca marca 2020
  • pracę w zespole
  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy

Aplikacja:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres poniższy:

  • 1804monika@gmail.com

Kontakt telefoniczny dostępny jest pod numerem:

  • tel.: +49 17629019001

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka-zbiory-szparagow-2020-waldsee/

ID ogłoszenia: 2225e5cd9f64869b