€ na akord

Niemcy praca sezonowa 2020 bez języka przy zbiorach truskawek od zaraz Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: czerwiec 2, 2020 03:30

Poszukujemy do sezonowej pracy w Niemczech od zaraz przy zbiorach truskawek. Zatrudnienie 2020 we Frankfurcie nad Menem bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnia na miejscu pracodawca.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru truskawek

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Wynagrodzenie: na akord, w wysokości 2,30€ za koszyk

Opis stanowiska pracy:

  • praca fizyczna na polu przy ręcznym zbiorze owoców miękkich

Oczekiwania:

  • dobra sprawność fizyczna
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz na okres 2 miesięcy

Oferujemy:

  • płaca za dzień to około 100 euro
  • darmowe zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, blisko miejsca pracy
  • bezpłatny obiad w trakcie pracy
  • zorganizowany transport z Polski do Niemiec

Poszukiwane są osoby z Kielc, Łodzi, Piotrkowa Trybunalskiego, Sieradza, Wrocławia, Wielunia, Opola, Częstochowy, Radomia, Katowic ,Zabrza, Opatowa, Buska Zdroju, Starachowic czy Skarżysko Kamiennej.

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, prosimy o kontakt telefoniczny:

  • [ogłoszenie nieaktualne]

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-przy-zbiorach-truskawek-bez-jezyka-od-zaraz-2020-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 4015ed4ea0721943