€ 8,50

Niemcy praca sezonowa 2019 przy zbiorze truskawek, szparagów Nienhagen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Nienhagen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Styczeń 4, 2019 4:40 am

Aktualnie poszukujemy do sezonowej pracy w Niemczech 2019 przy zbiorach truskawek i szparagów. Zatrudnienie na plantacji w Nienhagen dla chętnych bez znajomości języka niemieckiego.

Miejsce zatrudnienia: Nienhagen, Niemcy

Stawka godzinowa: 8,50 euro brutto na godzinę pracy

Start: od połowy kwietnia rozpoczynają się zbiory szparagów i skończą się w połowie czerwca, natomiast od maja do ok. 25 czerwca trwają zbiory truskawek

Zakres zadań:

  • praca fizyczna na polu
  • zbiór ręczny warzyw lub owoców

Wymagania:

  • osoby do zbiorów szparagów muszą zorganizować sobie transport pomiędzy zamieszkaniem a pracą
  • zaangażowanie

Oferujemy:

  • dobre zarobki
  • możliwość zarobienia dziennie około 100 euro dziennie w zależności od wydajności
  • pracę 5 dni w tygodniu
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie w cenie 5 euro dziennie
  • pracodawca zapewnia zwrot kosztów przejazdów własnym autem – za paliwo i amortyzacje

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą, sezonową pracą w Niemczech prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • 668 438 241

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-przy-zbiorze-szparagow-i-truskawek-2019-nienhagen/

ID ogłoszenia: 9405c2e93190ba4d