€ 1950 +premie i dodatki

Bez znajomości języka praca w Niemczech dla par od zaraz produkcja czekolady Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Czerwiec 14, 2019 3:35 am

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na produkcji czekolady. Zatrudnienie w fabryce z Berlina dla par także bez znajomości języka i doświadczenia. Pracodawca zapewnia płatne zakwaterowanie.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Pensja: 1950 euro brutto miesięcznie plus premie i dodatki

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w fabryce na produkcji czekolad nadziewanych oraz z orzechami
  • pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie prac pomocniczych, obsługiwanie maszyn, dbanie o ciągłość, pakowanie itp.

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz na 6 miesięcy
  • atutem będzie doświadczenie
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • pracowitość, odpowiedzialność
  • możliwość odbycia badań w niemieckim sanepidzie

Zapewnimy:

  • rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • płatne zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, koszt miesięczny to 300 euro od osoby, dla par wspólne pokoje
  • pracodawca zapewnia stosunkowe drogie lokum ale w komfortowych warunkach, dodatkowo każdy pracownik otrzymuje co miesiąc dodatek mieszkalny w wysokości 100 euro netto na poczet pokrycie częściowych kosztów za zakwaterowanie
  • opieka polskojęzycznego rezydenta

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo, na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. pc/b/06/19

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-dla-par-od-zaraz-na-produkcji-czekolady-bez-znajomosci-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 7425d02c386c3e1a