€ do uzgodnienia

Niemcy praca sezonowa 2018 przy zbiorach truskawek Lüdinghausen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lüdinghausen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 15, 2016 04:39

Plantacja z Lüdinghausen zatrudni pracowników do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek na rok 2018. Ogłoszenie dla osób bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik do zbioru truskawek

Miejsce: Lüdinghausen, Niemcy

Pensja: do uzgodnienia

Wakaty: 50

Zakres zadań:

  • praca fizyczna na polu
  • obowiązkiem pracownika będzie zbiór i przesortowanie truskawek

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy sezonowej
  • posiadanie i możliwość zabrania odzieży do pracy
  • niewymagana znajomość języka niemieckiego
  • brak nałogów

Zapewniamy:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia sezonowego na rok 2018 dla par lub grup
  • opcja wykupienia obiadu w cenie 3,60 euro za dobę
  • zamieszkanie w cenie 4 euro od osoby za dzień, na miejscu zapewniony jest dostęp do łazienki oraz aneksu kuchennego

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na adres:

  • m.wiedenluebbert@boecker-forstmannshof.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-zbiory-truskawek-ludinghausen-2016/

ID ogłoszenia: 412582a6137b14a9