€ do uzgodnienia

Od zaraz Niemcy praca fizyczna bez znajomości języka przy przeprowadzkach Münster

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Münster
  • Opublikowany: luty 1, 2016 04:34

Atrakcyjna oferta fizycznej pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Ogłoszenie od zaraz w Münster przy przeprowadzkach.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Stawka godzinowa: do ustalenia bezpośrednio z pracodawcą

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Münster i okolice, Niemcy

Obowiązki:

  • Pracownik będzie zajmował się wykonywaniem prac fizycznych związanych z przeprowadzkami. Pierwszym etapem prac jest demontaż i odpowiednie zabezpieczenie mebli oraz sprzętów przed transportem. Po bezpiecznym przetransportowaniu towarów należy je rozładować i zamontować na miejscu.

Oczekiwania:

  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • zręczność
  • gotowość do pilnego podjęcia zatrudnienia w Niemczech
  • samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność logicznego myślenia
  • zdolność do pracy zespołowej
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego w każdym stopniu

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz dla Polaków
  • możliwość podjęcia pracy bez szczególnych zdolności
  • opcję skorzystania z zapewnionego przez pracodawcę zamieszkania – pokój

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-fizyczna-prace-w-niemczech-przy-przeprowadzkach-bez-jezyka-munster/

ID ogłoszenia: 3156aea8f7aa7ba