€ 14,00 - 16,00 euro brutto/h

Niemcy praca przy sprzątaniu mieszkań w Düsseldorf z podstawowym językiem od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Długość umowy: na stałe
  • Opublikowany: lipiec 25, 2017 03:28

Od zaraz poszukiwani sprzątacze i sprzątaczki z podstawową znajomością języka do pracy w Niemczech. Oferta przy sprzątaniu mieszkań prywatnych w Düsseldorf. Pomagamy w kwestii zakwaterowania.

Stanowisko: pracownik sprzątający

Miasto: Düsseldorf

Zarobki: 14,00 – 16,00 euro brutto zależne od doświadczenia i stopnia znajomości języka

Liczba miejsc: 2

Umowa: na stałe

Obowiązki:

– dojazd do klienta

– kompleksowe sprzątanie mieszkań (wszystkie pomieszczenia)

– pobranie należności jeśli klient płaci gotówką

– może się zdarzyć również konieczność prasowania oraz prania (płatne dodatkowo)

– czasami zdarzają się zlecenia niestandardowe jak sprzątanie po remontach, czy czyszczenie strychów, piwnic etc

Wymagania:

– doświadczenie w sprzątaniu konieczne!

– prawo jazdy, a najlepiej własne auto

– co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego

– gotowość do stałego zatrudnienia w DE

Oferujemy:

– dobre warunki finansowe

– dużo zleceń, dla chętnych nawet 200 godzin miesięcznie (standardowo ok 160)

– pomagamy w znalezieniu własnego mieszkania do wynajęcia

– przyjazna atmosfera, terminowe wypłaty wynagrodzenia

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.:

sprzątanie mieszkań Düsseldorf/08/17

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter2017@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 27659769089b91f2