Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 1,00

Niemcy praca opiekunka osób starszych w Bremen do Pani 87 lat

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Schwanewede
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Czerwiec 1, 2017 12:30 pm
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Niemcy praca opiekunka osób starszych w Bremen do Pani 87 lat

Opis

Od 10-go czerwca na dwa miesiące potrzebna opiekunka osób starszych z prawem jazdy. Praca w Niemczech na terenie Bremen przy opiece nad seniorką w wieku 87 lat.

Podopieczna ma 87 lat, cierpi na początkującą demencję i inkontynencję. Pani niedosłyszy, ma problemy z poruszaniem. Korzysta z rollatora i wózka (zwykle porusza się na wózku podczas spacerów). Pani odczuwa bóle pleców i ma chroniczny kaszel z powodu palenia papierosów. Pani sporadycznie może obudzić się w nocy (1-2 razy w tygodniu). Jak każda starsza osoba czasami bywa uparta.
Obowiązki: Opieka-pomoc w myciu, ubieraniu, pielęgnacji ciała, zmiana pielucho majtek, wspólne spędzanie czasu z podopieczną i aktywizowanie jej. Prowadzenie domu – pranie, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów, podlewanie kwiatów
Pani mieszka sama w domu o powierzchni 100m2 w miejscowości oddalonej o 20 km od Bremy (Schwanewede). W domu znajdują się przyrządy, ułatwiające pracę opiekunki, jak krzesło toaletowe i podnośnik wannowy. Do dyspozycji opiekunki jest własny pokój z dostępem do Internetu. Czas wolny to minimum dwie godziny dziennie plus 6 godzin co dwa tygodnie-po ustaleniu z rodziną. Obecnie do podopiecznej przychodzi opieka medyczna, która zajmuje się podawaniem leków i zakładaniem rajstop uciskowych. Pomaga również przy porannej pielęgnacji. Co dwa tygodnie podopieczną odwiedza rodzina. Córka podopiecznej mieszka w Hamburgu. Opiekunka nie powinna bać się zwierząt, ponieważ podopieczną odwiedzają również psy. Podopieczna ma stałą opiekunkę ze Słowacji, która wraca do podopiecznej co dwa miesiące (istnieje możliwość zmian w tym systemie).
Wymagania: dobra znajomość języka niemieckiego, czynne prawo jazdy, opiekunka może palić, ale tylko na zewnątrz i mało (preferowana raczej osoba niepaląca). Gotowość do wyjazdu 9.06 na 2 m-ce
Tel. kom. 886-421-295, Tel. (22)-299-77-90
e-mail: agnieszka.blachowska@herz24.pl

     

ID ogłoszenia: 687592ff3d9c5989

ilość wszystkich wyświetleń: 505, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.