€ 11,30 euro brutto/h

Niemcy praca od zaraz pakowanie ciastek bez znajomości języka Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 3, 2017 04:04

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków również bez znajomości języka i doświadczenia przy pakowaniu ciastek i wafelków w fabryce z Frankfurtu nad Menem.

Stanowisko: Pakowacz
Lokalizacja: Frankfurt nad Menem, Niemcy
Liczba miejsc do obsadzenia: 3
Start: od zaraz
Stawka godzinowa: 11,30 euro brutto na godzinę

Zakres zadań:

  • prosta i monotonna praca polegająca na pakowaniu ciastek i wafelków
  • zadaniem pracownika będzie układanie ciastek na ostatnim etapie produkcyjnym, w pakiety po 8 lub 12 stuk oraz umieszczanie ich w maszynie foliującej
  • wszelkie zadania pracownik wykonuje w specjalnym uniformie, czepku, rękawiczkach i maseczce

Oczekiwania:

  • brak nałogów i dobre zdrowie
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • zaangażowanie
  • umiejętność pracy pod presją czasu w szybkim tempie
  • znajomość zasad higieny do pracy z żywnością oraz ich przestrzeganie

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w połowie opłacone przez pracodawcę koszt po stronie pracownika to 150 euro miesięcznie + opłaty licznikowe
  • umowę na okres próbny 3 miesiące, a docelowo stałe zatrudnienie
  • opiekę rezydenta Polaka
  • zwrot kosztów przejazdu do Niemiec
  • premie i bonusy za wydajność

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Niemcy praca przy pakowaniu ciastek-Frankfurt, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 532595998a631037

1 odpowiedź na “Niemcy praca od zaraz pakowanie ciastek bez znajomości języka Frankfurt nad Menem”

  1. nicole1412 na lipiec 3, 2017 @ 18:03

    Witam, wraz z partnerem jesteśmy gotowi zacząć od zaraz, studenci z ważnymi badaniami sanepidarno-epidemiologicznymi oraz zaświadczeniu o niekaralności. Nr kontaktowy: 785 560 880