€ 1700 brutto + zakwaterowanie

Niemcy praca od zaraz na produkcji żywności bez języka Bawaria 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bawaria
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: styczeń 23, 2018 05:29

Zakład przetwórstwa owoców i warzyw z Bawarii poszukuje od zaraz pracowników produkcji do pracy w Niemczech. Oferta 2018 bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: pracownik produkcji w przetwórni warzywno – owocowej

Lokalizacja: Höchstadt an der Aisch, Bawaria

Zarobki: 1700 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • praca w przetwórni owocowo-warzywnej przy wsparciu prostych zadań
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie zajmowanie się myciem, sortowaniem, krojeniem i pakowaniem świeżych warzyw oraz owoców

Wymagania:

  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego a także posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji spożywczej lub na stanowisku pomocy kuchennej
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • pracowitość, odpowiedzialność, sumienność oraz wysoka motywacja

Zapewniamy:

  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech na podstawie umowy o pracę
  • dobre warunki finansowe – pensja  w wysokości 1700 euro brutto miesięcznie

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo, na adres podany poniżej:

  • rekrutacja@glico.pl

Krótki link ogłoszenia na stronie agencji: http://bit.do/glico

źródło: http://glico.pl/pl/oferty-pracy/item/208-pracownik-do-przetworstwa-warzywno-owocowego

ID ogłoszenia: 9005a66705186e02