€ do uzgodnienia

Niemcy praca od zaraz dla opiekunki osób starszych w domu opieki z Garmisch-Partenkirchen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bawaria
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 3, 2022 1:08 am

W Garmisch-Partenkirchen od zaraz oferta pracy w Niemczech dla opiekunów – opiekunek osób starszych. Zatrudnienie w domu spokojnej starości przy opiece nad pensjonariuszami.

OFERTA PRACY DLA ALTENPFLEGEHELFER (m/k/d) NR Referencyjny 2256

Region

Bayern okolice Garmisch – Partenkirchen, Niemcy

Opis firmy

prywatny dom opieki dla osob starszych

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Czas pracy i system

pelny etat, 38,5 godz tyg. praca na 3 zmiany, praca na zmiany nocne zdarza sie rzadko, praca 5 dni w tygodniu

Rodzaj pracy i zakres obowiązków

opieka nad osobowami starszymi, Grundflege

Zakwaterowanie

zapewnia pracodawca, platne 150 Euro pokoj lub mieszkanie koszt 400 Euro, mozliwosc bezplatnego spozywania posilkow

Rodzaj umowy

Niemiecka umowa o prace zawierana bezposrednio z niemieckim pracodawca

Urlop

27 dni

Wynagrodzenie na umowie

MOZLIWOSC NEGOCJACJI WYNAGRODZENIA W ZALEZNOSCI OD DOSWIADCZENIA, KWALIFIKACJI, ZNAJOMOSCI JEZYKA NIEMIECKIEGO,

dodatki za prace w niedziele i swieta,

brak nadgodzin

zwrot kosztow podrozy

Wymagania

wyksztalcenie kierunkowe nie jest wymagane, dowiadczenie w opiece nad osobami starszymi

Język obcy

znajomosc niemieckiego pozwalajaca na komunikacje z podopiecznym i wykonywanie obowiazkow asystenta opiekunki

ID ogłoszenia: 204629748ed22e88

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: AWERMI
  • Zarejestrowany od: czerwiec 1, 2022

Inne przedmioty dodane przez AWERMI

Ostatnie przedmioty dodane przez AWERMI »