€ 2300 netto

Dam pracę w Niemczech dla kierowcy kat.C od zaraz, Stuttgart 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 3, 2022 1:12 am

Firma transportowa działająca w Stuttgarcie od zaraz poszukuje kierowców kat. C gotowych do rozpoczęcia pracy w Niemczech przy przewozie towarów na krótkich trasach.

Praca dla kierowcy kat. C (m/k/d)

Nr referencyjny: 2252

Region zatrudnienia:

Stuttgart, Niemcy

Opis stanowiska pracy: Prowadzenie ciężarówki 12 ton/15 m dlugosci skrzynia lub plandekana trasach głównie krótkobieżnych Kornwestheim/Ditzingen

System pracy:

praca stała bez systemu

praca od poniedziałku do piątku, weekendy wolne, w zależności od tury praca w godz. od 6:00 Do 15:00, praca wokol komina z codziennym powrotem na baze

Wymagania:

· Czynne prawo jazdy kat. C mile widziane prawo jazdy CE nie jest to warunek konieczny

dowiadczenie

j. niemiecki do zaladunku i rozladunku -podstawy, ewentualnie podstawy angielskiego

Nasz klient (pracodawca) oferuje:

Þ Legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę zawartą bezpośrednio z niemiecką firmą transportową

Þ Umowa na czas nieokreślony

Wynagrodzenie

Þ Wynagrodzenie 2300 netto z premia i dodatkami niezaleznie od klasy podatkowej

20 dni Urlopu

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie na zyczenie organizuje pracodawca okolo 380 Euro

ID ogłoszenia: 29762974875ebcfd

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: AWERMI
  • Zarejestrowany od: czerwiec 1, 2022

Inne przedmioty dodane przez AWERMI

Ostatnie przedmioty dodane przez AWERMI »