€ 7,50 brutto

Niemcy praca od zaraz dla kobiet jako pomoc kuchenna Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: lipiec 9, 2014 00:30

Restauracja Hotelowa w Berlinie zatrudni od zaraz kobiety do pracy w Niemczech jako pomoc kuchenna. Nie wymagany język niemiecki, zapewnione darmowe zakwaterowanie.

Stanowisko: pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Berlin
Zarobki: 7,50 euro brutto za godzinę
Liczba miejsc: 2

Zadania
– typowa praca pomocy kuchennej w restauracji przy wsparciu dla kucharza oraz przy zmywaniu naczyń, utrzymaniu czystości na kuchni

Wymagania:
– książeczka sanepidu
– chęci do pracy w Niemczech
– dyspozycyjność od zaraz
– mile widziane doświadczenie w gastronomii
– dyspozycyjność na co najmniej pół roku

Oferujemy:
– bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu
– godziwe zarobki
– legalne zatrudnienie na warunkach niemieckich
– 2 wolne dni w tygodniu

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt drogą poczty elektronicznej:

neuearbeit@berlin.com

Z dopiskiem “pomoc kuchenna 01/14”

Dziękujemy za otrzymane zgłoszenia, jednak z uwagi na dużą liczbę kandydatów nie będziemy w stanie odpowiedzieć na wszystkie kandydatury.

ID ogłoszenia: 62953bc8ae57b822

2 komentarze na “Niemcy praca od zaraz dla kobiet jako pomoc kuchenna Berlin”

  1. znam język niemiecki jestem inteligetna i pracowita

  2. Witam jestem zainteresowana pracą jako pomoc kuchenna.Posiadam doświadczenie na tym stanowisku około 2 lat.Jestem pomocą w przedszkolu .Proszę o kontakt 505-616-762.Pozdrawiam.