€ 8,91 - 9,27/h brutto

Niemcy praca od zaraz 2018 bez znajomości języka przy pakowaniu zabawek, ubrań, wędlin w Berlinie 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Opublikowany: Luty 20, 2018 6:41 am

Od zaraz poszukujemy pakowaczy do pracy w Niemczech 2018 na terenie Berlina lub Poczdamu. Zatrudnienie bez znajomości języka przy pakowaniu art. takich jak zabawki, ubrania czy wędliny.

Stanowisko: Pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Berlin lub Poczdam – Niemcy

Pensja: 8,91 do 9,27 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • zatrudnienie na produkcji przy pakowaniu ubrań, zabawek i preparatów witaminowych
  • niektóre osoby będą zajmowały się pakowaniem wędlin – konieczność posiadania książeczki z sanepidu

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • pełna punktualność, zaangażowanie, sumienność, niezawodność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dużą zaletą będzie nawet podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • wysoka motywacja

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bezpłatny uniform służbowy a także inne środki ochronne
  • dodatek na święta Bożonarodzeniowe oraz urlopy
  • dodatek do pracy na zmianie nocnej w soboty, niedziele i święta

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, prosimy o wysyłanie zgłoszeń z załączeniem CV na poniższy adres:

  • joanna.rodziewicz@workonpersonal.pl z dopiskiem w nagłówku: „produkcja Berlin imię i nazwisko”

źródło: https://injobs.pl/jobs/pracownik-produkcji-berlin-niemcy-berlin

ID ogłoszenia: 8445a8b4c10616d8