€ 9,19/h brutto

Dam sezonową pracę w Niemczech bez języka przy zbiorach szparagów 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: kwiecień 2, 2019 04:35

Oferujemy zatrudnienie sezonowe od kwietnia 2019 przy zbiorach i sortowaniu szparagów. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik do zbioru szparagów

Lokalizacja: Niemcy

Pensja: 9,19 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska:

  • praca polowa w gospodarstwie rolniczym przy zbiorze, oczyszczaniu, sortowaniu szparagów

Oczekiwania:

  • wytrzymałość, pracowitość, odpowiedzialność
  • wypracowywanie norm godzinowych – warunek obowiązkowy
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • dyspozycyjność
  • własna odpowiednia odzież

Oferujemy:

  • ubezpieczenie pracownicze
  • atrakcyjne wynagrodzenie a dla pracowników najlepszych premie wydajnościowe
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • raz na tydzień możliwość pobrania zaliczki od 50 do 100 euro
  • tygodniowo około 48 godzin w zależności od zapotrzebowania lub warunków pogodowych
  • płatne zamieszkanie w cenie 4-7 euro doba

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do przesłania wiadomości e-mail na adres:

niemcy@bispol.com – w nagłówku wpisując „Szparagi Niemcy”

Można również aplikować SMSowo na numer: 782 745 508

Prosimy pamiętać o podaniu następujących informacji: imienia, nazwiska, numeru telefonu oraz adresu.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-sezonowej-pracy-w-niemczech-przy-zbiorach-szparagow-bez-jezyka-2019/

ID ogłoszenia: 485ca264d3affbc