€ do uzgodnienia

Niemcy praca na budowie jako płytkarz-glazurnik od zaraz Bad Endorf 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bad Endorf
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: Luty 14, 2020 4:16 am
  • Wygasa: 9 dni, 5 godzin

Oferta pracy w Niemczech na budowie z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu. Zatrudnienie od zaraz w Bad Endorf dla kafelkarzy-glazurników, płytkarzy,za pracowników ogólnobudowlanych.

Stanowisko: Glazurnik – Kafelkarz

Miejsce zatrudnienia: Bad Endorf, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona będzie zajmować się pracą budowlaną przy układaniu różnego rodzaju płytek, np.: szklanych, terakoty, klinkierowych itp.

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • prawo jazdy kat.B oraz własny samochód
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • chęć podjęcia pracy w Niemczech
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym – poziom minimum B1

Oferujemy:

  • pełne wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • ubezpieczenie
  • legalne warunki zatrudnienia
  • pracę zapewnioną bezpośrednio u niemieckiej firmy dzięki wsparciu agencji pracy
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • zakwaterowanie zapewnione w komfortowych warunkach
  • odprowadzanie składek
  • solidne warunki zatrudnienia
  • pracę od zaraz

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerami:

  • +49 821 508 539 13
  • +48 533 456 485

Zgłoszenia można przesyłać poprzez źródło.

źródło: www.jobs.pl/plytkarz-kafelkarz-glazurnik-praca-z-zakwaterowaniem-oferta-1622490

ID ogłoszenia: 3255e45425a4a0fb