€ 15/h brutto

Bez znajomości języka Niemcy praca dla pomocnika na budowie od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Opublikowany: październik 22, 2021 01:51

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie dla pomocnika. Zatrudnienie w Hamburgu od zaraz dla budowlańców bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia zamieszkanie na miejscu.

Stanowisko: Pomocnik budowlany

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 15 euro brutto na godzinę pracy

Miasto: Hamburg, Niemcy

Zakres zadań:

  • obowiązkiem będzie praca na budowie – remonty i wykończenia

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w pracy przy remontach i wykończeniach

Oferujemy:

  • zatrudnienie w Niemczech do podjęcia od zaraz
  • umowę roczną
  • narzędzia do pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo – co 2 tygodnie na konto pracownika
  • obowiązuje system 6-1, 6 tygodni w Niemczech i 1 w Polsce
  • przejazdy autami służbowymi
  • zakwaterowanie
  • dobre warunki zatrudnienia
  • 10 godzin dziennie pracy od poniedziałku do piątku
  • soboty pracujące po 6 godzin
  • wolne niedziele

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do kontaktowania się pod numerem:

  • 791–309 -788
  • + 49 152 141 505 04

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-na-budowie-dla-pomocnika-bez-jezyka-hamburg-2021/

ID ogłoszenia: 305617196521121a