€ do uzgodnienia

Niemcy praca od zaraz na budowie jako malarz bez znajomości języka Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ulm
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: wrzesień 13, 2016 05:27

Ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie dla malarza budowlanego. Zatrudnienie od zaraz w Ulm dla osób bez znajomości języka przy malowaniu, szpachlowaniu i regipsach.

Stanowisko: Malarz budowlany
Miejscowość: Ulm, Niemcy
Stawka godzinowa: do uzgodnienia

Zakres zadań:

  • przygotowywanie podłoża, materiałów i narzędzi
  • zabezpieczanie powierzchni przez zniszczeniem/zabrudzeniem
  • praca na zewnątrz i wewnątrz
  • wyrównywanie ścian, szpachlowanie, gipsowanie
  • montowanie regipsów

Wymagania:

  • warunkiem obowiązkowym jest przynajmniej 3 letnie doświadczenie poparte stosownymi świadectwami pracy
  • możliwość przyjechania swoim samochodem
  • prawo jazdy kat.B
  • wykształcenie kierunkowe
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz

Oferujemy:

  • pomoc polskojęzycznego konsultanta
  • wsparcie w zorganizowaniu wyjazdu do Niemiec
  • miejsce zamieszkania
  • wysokie zarobki
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • umowę według niemieckich standardów
  • pomoc w sprawach urzędowych

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres:

  • impactjob.3036541@es-candidate.com

źródło: http://www.praca4u.net/malarz-budowlany-bez-jezyka-niemieckiego-id406374.html

ID ogłoszenia: 58957d76cbd424d0