€ 1750 euro brutto/mc

Fizyczna praca w Niemczech dla par wykładanie towaru w sklepie bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 16, 2017 04:51

Propozycja zatrudnienia w supermarkecie z Berlina dla par bez znajomości języka przy wykładaniu towaru na półki sklepowe. Oferta fizycznej pracy w Niemczech dla osób bez doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Berlin, Niemcy
Pensja: 1750 euro brutto miesięcznie

Obowiązki:

  • jest to praca fizyczna w supermarkecie
  • zadania wykonywane będą samodzielnie
  • pracownicy odpowiedzialni są za porządkowanie, kontrolę jakości artykułów oraz wykładanie towarów na półki sklepowe
  • do zadań należeć będzie przygotowywanie ekspozycji
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Wymagania:

  • zdolność do obsługi komputera i umiejętność sprawnego pisania na klawiaturze
  • mile widziana możliwość przyjechania swoim samochodem
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • szybkość we wdrażaniu się w obowiązki
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • możliwość zatrudnienia na zmiany

Oferujemy:

  • wsparcie w sprawach urzędowych
  • legalną pracę w Niemczech
  • szkolenie pracownicze na miejscu
  • pracodawca zapewnia darmowy kurs języka niemieckiego, dostępny na platformie e-learningowej
  • zamieszkanie w cenie 180 euro miesięcznie od osoby oraz 300 euro od pary

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV oraz Lm na adres:

  • arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem w tytule: „Fizyczna praca w sklepie, Berlin”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-w-sklepie-berlin-wykladanie-towaru/

ID ogłoszenia: 5658a4f2171ebda

1 odpowiedź na “Fizyczna praca w Niemczech dla par wykładanie towaru w sklepie bez języka Berlin”

  1. beatkasawera na kwiecień 24, 2017 @ 17:28

    Witam nazywam się Sawera Tomasz i jestem zainteresowany podjęciem pracy mam 42 lata jestem dyspozycyjny i komunikatywny i pracowity pracowałem w hurtowni chemicznej 10 lat prosze o kontakt +4915219417788 mail saweratomasz8@gmail.com