€ 2100-2400 euro brutto/mc

Berlin od zaraz fizyczna praca w Niemczech bez języka pomocnik śmieciarza

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: do końca maja 2017
  • Opublikowany: grudzień 5, 2016 22:28

Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech od zaraz do końca maja 2017 jako pomocnik śmieciarza. Oferta z Berlina dla pracowników fizycznych bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – pomocnik śmieciarza
Lokalizacja: Berlin, Niemcy
Pensja: 2100-2400 euro brutto miesięcznie – zarobki zależne od stopnia znajomości języka
Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Obowiązki:

  • pomocnik śmieciarza odpowiedzialny będzie za pomoc zespołowi w zbieraniu odpadów
  • zadania wykonywane będą zgodnie z terminarzem
  • osoba zatrudniona podstawia kosze pod śmieciarkę i wrzuca na pakę torby

Oczekiwania:

  • brak uzależnień
  • dobre zdrowie
  • możliwość zatrudnienia od zaraz w Niemczech
  • szkolenie pracownicze zorganizowane na miejscu
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • dobra kondycja
  • pracowitość, odpowiedzialność, zaangażowanie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umową na czas określony
  • zakwaterowanie w niskiej cenie – 150 euro miesięcznie od osoby
  • atrakcyjne zarobki
  • ubezpieczenie pracownicze
  • odprowadzanie składek

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na adres:

  • einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Pomocnik śmieciarza, Berlin, Imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-pomocnik-smieciarza-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 9295845776f81ec9

7 komentarzy na “Berlin od zaraz fizyczna praca w Niemczech bez języka pomocnik śmieciarza”

  1. PrzemekSobczak na grudzień 9, 2016 @ 12:16

    Dzień dobry . Jestem zainteresowany panstwa oferta pracy. Pracowalem juz w niemczech. Umiem jezyka bardzo dobrze. Jesli oferta jest nadal aktualna prosze o kontakt ze mna 721603993 albo781378337 pozdrawiam 🙂

  2. MARCIN SZEWCZYK na grudzień 14, 2016 @ 10:59

    Dzień dobry.
    Mam na imię Marcin .
    Jestem zainteresowany podjęciem u państwa pracy .
    Posiadam wszystkie niezbędne szczepienie do wykonywania tego rodzaju pracy gdyż pracowałem jako sortowacz , na dziale.

    – pet
    – szkło
    – zmieszane
    – makulatura

    Posiadam aktualną książeczkę sanitarno-epidemiologiczną.
    Mam ukończony podstawowy kurs języka niemieckiego (1A) oraz podstawowy kurs języka angielskiego.
    Jestem osobą dyspozycyjną, pracowita nie palącą i bez nałogów.
    Potrafię pracować w zespole jak i samodzielnie.
    Uprzejmie proszę o kontakt na e-mail kruk-1978-1978.8@o2.pl

  3. Leszek Skorupski na grudzień 22, 2016 @ 20:31

    Jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy. Pracowałem jako mechanik-spawacz w firmie w Polsce przy pojazdach ciężarowych typu :autobus ,śmieciarki itd. Jeśli oferta jest aktualna to proszę o kontakt pod numer : 888 369 086. Pozdrawiam 🙂

  4. Witam jestem zainteresowamy ta praca +48690375671

  5. witam jeżeli oferta dalej aktualna to z przyjemnością podejmę się pracy mój tel 782318931 lub 504106223 pozdrawiam kewin

  6. witam jestem zainteresowany tą ofertą pracowalem w holandi jako pomocnik smieciarza ,mam prawo jazdy kat b uprawnienia na wózek widłowy jezyk niemiecki holenderski komunikatywnie nie karany bez nałogów pozdrawiam tel +48 519 527 766 pomocnik smieciarza

    • witam nazywam sie Adam Zacharski mam 37 lat jestem zainteresowany tą ofertą pracowalem w holandi jako pomocnik smieciarza obecnie pracuje sezonowo w holandi sektorze ogrodnictwo w firmie synke agro ,mam prawo jazdy kat b uprawnienia na wózek widłowy jezyk niemiecki holenderski komunikatywnie nie karany bez nałogów pozdrawiam tel +48 519 527 766 pomocnik smieciarza