€ 12 euro/h brutto + zakwaterowanie

Niemcy praca na budowie bez znajomości języka pomocnik remonty dróg Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: marzec 7, 2016 02:59

Polska firma budowlana działająca w Berlinie poszukuje pomocników budowlanych bez znajomości języka niemieckiego przy remontach dróg. Niemcy praca na budowie dla Polaków.

Stanowisko: Pomocnik budowlany przy remontach dróg

Miasto: Berlin, Niemcy

Stawka godzinowa: 12 euro brutto na godzinę pracy

Zakres obowiązków:

  • budowa nowych dróg lub prace przy remontach
  • uzupełnianie ubytków w nawierzchni
  • montowanie znaków oraz barierek ochronnych
  • malowanie oznakowania poziomego na jezdni
  • układanie kostki, płyt chodnikowych, krawężników

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy przy remontach dróg
  • sprawność
  • słuchanie poleceń i wykonywanie powierzonych prac

Zapewniamy:

  • dobre zarobki oraz uczciwe warunki zatrudnienia
  • bezpłatne zakwaterowanie w kontenerach mieszkalnych lub hotelu robotniczym
  • zatrudnienie bez znajomości języka
  • wsparcie polskojęzycznego brygadzisty, praca w polskojęzycznym zespole

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: budowa/03/16

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 38756dcb14dc20f0

2 komentarze na “Niemcy praca na budowie bez znajomości języka pomocnik remonty dróg Berlin”

  1. budowa/03/16

    Witam.

    Nazywam się Michał Mazurkiewicz mam 36lat, jestem zainteresowany państwa ofertą.

    Posiadam prawo jazdy kat. B, uprawnienia na ładowarkę oraz wózki widłowe.

    Mam duże doświadczenie w układaniu kostki brukowej ( zlecenia prywatne i przemysłowe).

    Obecnie pracuje w firmie MEYER ERDBAU, głównie na terenie Berlina, gdzie również przygotowywałem drogi dojazdowe asfaltowe na budowy, jak i zajmowałem się naprawą uszkodzonych chodników w wyniku przejazdów ciężarówek, bądź obsunięciem się ziemi w wyniku wykopu budowlanego.

    Proszę o kontakt 0049 15 217 040 552
    Pozdrawiam.
    Michał

    “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

  2. budowa/03/16

    Dzień dobry.

    Mam 29 lat i jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy.
    Posiadam prawo jazdy kat B oraz uprawnienia do obsługi koparko – ładowarek oraz koparek. Przez ostatnie kilka lat pracowałem przy budowie dróg i kanalizacji.

    W razie zainteresowania moją kandydaturą proszę o kontakt mailowy: invis77@gmail.com