€ 12,84/h brutto

Niemcy praca fizyczna bez znajomości języka w sklepie od zaraz dla par Berlin 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Grudzień 17, 2019 4:14 am

Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz w sklepie przy wykładaniu towarów na półki. Dla par bez znajomości języka zatrudnienie 2020 w Berlinie z bezpłatnym zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Wakaty: 8

Rozpoczęcie: od zaraz

Miasto: Berlin, Niemcy

Pensja: 12,84 euro brutto

Zakres zadań:

  • jest to praca w charakterze fizycznym
  • zatrudnienie w sklepie przy dbaniu o porządek, wykładaniu towarów, kontrolowaniu jakości produktów, zmianie cen, przygotowywaniu nowych ekspozycji, wymianie produktów itp.

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka motywacja
  • auto
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • pełna samodzielność

Zapewniamy:

  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • bardzo dobre zarobki
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane w komfortowych warunkach
  • ubezpieczenie pracownicze
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech dla najlepszych

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na poniższy adres kontaktowy:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. fiz/a4/12/19

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-w-niemczech-od-zaraz-w-sklepie-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-berlin/

ID ogłoszenia: 7335df7e1a34a5d6