€ 13-16/h brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech sprzątanie kliniki od zaraz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 18, 2018 04:35

Zatrudnienie w Stuttgarcie dla osób z podstawową znajomością języka przy sprzątaniu kliniki medycyny estetycznej. Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla sprzątaczek bądź sprzątaczy.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Rozpoczęcie pracy w Niemczech: od zaraz

Miasto: Stuttgart, Niemcy

Wynagrodzenie: stawka godzinowa waha się od 13 do 16 euro brutto na godzinę w zależności od posiadanych umiejętności i znajomości języka stawka

Obowiązki:

  • pracownik będzie zajmował się sprzątaniem i pilnowaniem porządku w klinice medycyny estetycznej
  • do zadań należy odkażanie powierzchni, wynoszeniem odpadów, myciem toalet itp.

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • sumienne wypełnianie obowiązków
  • atutem będzie doświadczenie
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na pełny etat w wymiarze 40 godzin tygodniowo
  • opieka koordynatora Polaka na miejscu
  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania płatnego na miejscu
  • umowę na 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • legalne warunki zatrudnienia
  • wszelkie niezbędne sprzęty oraz odzież roboczą

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV oraz LM na adres:

  • zuver-cv@consultant.com z dopiskiem: „sprzątanie kliniki/05/2018″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-sprzatanie-kliniki-medycyny-estetycznej-stuttgart/

ID ogłoszenia: 5245afde0fc17fb7