€ 11,25/h brutto + bonus

Niemcy praca fizyczna bez znajomości języka sortowanie owoców od zaraz Berlin 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 15, 2019 05:27

Oferujemy zatrudnienie w Berlinie dla osób bez znajomości języka i doświadczenia przy sortowaniu owoców. Od zaraz ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Pensja: 11,25 euro brutto na godzinę pracy plus dodatek w wysokości 150 euro (tzw. dodatek mieszkalny)

Wakaty: 12

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmować się sortowaniem oraz pakowaniem owoców i warzyw
  • praca wykonywana jest przy taśmociągu manualnie

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolność do pracy zmianowej
  • aktualne badania wykonane w sanepidzie tzw. książeczka
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych jeżeli zajdzie taka konieczność
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy  pracę
  • wdrożenie w obowiązki
  • pracę od zaraz
  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie w komfortowych warunkach, za 300 euro miesięcznie od osoby, zapewniony jest w tej cenie samodzielny pokój z własną, małą łazienką z toaletą i prysznicem
  • częściowe pokrycie kosztów zamieszkania

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • pl-arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem w nagłówku: „Niemcy praca fizyczna przy sortowaniu owoców | Berlin 2019”

źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-od-zaraz-dam-fizyczna-prace-w-niemczech-przy-sortowaniu-owocow-berlin/

ID ogłoszenia: 5215c65c917a87ef