€ 11,84-14,84/h +zakwaterowanie

Niemcy praca fizyczna bez znajomości języka przy sortowaniu odzieży od zaraz Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Sierpień 20, 2019 3:57 am

Aktualne ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie w Essen od zaraz przy sortowaniu odzieży używanej. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu dla wszystkich pracowników.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – sortowacz odzieży

Miasto: Essen, Niemcy

Zarobki: 11,84 do 14,84 euro brutto na godzinę pracy w zależności od stopnia znajomości języka i posiadanego doświadczenia

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • praca polegać będzie na sortowaniu odzieży używanej
  • zadania wykonywane są manualne w szybkim tempie
  • konieczne jest umiejętność rozróżniania części garderoby i materiałów – zapewniamy szkolenie

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna, zręczność
  • brak problemów ze zdrowiem
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • zaangażowanie, solidność, szybkość w uczeniu się nowych rzeczy

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie
  • wdrożenie w obowiązki
  • uniform służbowy
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę
  • umowę na okres próbny z opcją przedłużenia
  • ubezpieczenie pracownicze

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o kontakt mailowy, na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. fso/a/09/19

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-w-niemczech-bez-jezyka-przy-sortowaniu-odziezy-od-zaraz-essen/

ID ogłoszenia: 6095d5aeacc45436