€ 2400 + dieta + zakwaterowanie

Bez znajomości języka dam fizyczna pracę w Niemczech od zaraz przeprowadzki Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Luty 1, 2019 5:17 am

Z bezpłatnym zakwaterowaniem dostępna od zaraz fizyczna praca w Niemczech przy przeprowadzkach. Zatrudnienie bez znajomości języka w Berlinie dla osób z dobrą kondycją i zdrowiem.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Start: od zaraz

Pensja: 2400 euro brutto miesięcznie plus dieta za każdy dzień pracujący w wysokości 15 euro netto i darmowe zakwaterowanie

Obowiązki:

  • jest to praca fizyczna przy świadczeniu usług przeprowadzkowych dla firm oraz klientów indywidualnych
  • zadania wykonywane są w zespołach
  • często zdarzają się wyjazdy
  • pracownik odpowiedzialny jest za zabezpieczenie rzeczy, załadunek na auto przewozowe, rozładunek i montaż na miejscu

Wymagania:

  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dostępność od zaraz
  • pełna samodzielność
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • staranność, pracowitość, niezawodność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemieckie warunki
  • ubezpieczenie pracownicze oraz możliwość korzystania z niemieckich świadczeń
  • umowę na 3 miesiące próbne
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu dla pracowników
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora i wsparcie przy wszystkich kwestiach problematycznych

Jak aplikować?
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. fp/a/02/19

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 2415c53833a3b2b1

3 komentarze na “Bez znajomości języka dam fizyczna pracę w Niemczech od zaraz przeprowadzki Berlin”

  1. Dawidek1234567899 na Luty 7, 2019 @ 11:25 am

    Jestem zainteresowany pracą proszę o numer telefonu

  2. Witam – jestem zainteresowany proszę o szczegóły oferty .

  3. Witam proszę o kontakt lub nr tel. +48794453613