€ 13,40/h +dieta, zakwaterowanie

Niemcy praca fizyczna bez znajomości języka przy przeprowadzkach od zaraz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: październik 26, 2021 01:51

Dam fizyczną pracę w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie w Kolonii od zaraz przy przeprowadzkach z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik fizyczny przy przeprowadzkach

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Kolonia, Niemcy

Pensja: 13,40 euro brutto na godzinę pracy plus dieta dzienna w wysokości 15 euro netto dziennie

Zakres zadań:

  • fizyczna praca przy przeprowadzkach w Kolonii oraz na wyjazdach
  • zadania wykonywane są samodzielnie lub zespołowo
  • pracownik będzie odpowiedzialny za przenoszenie ciężkich sprzętów, mebli, maszyn, instrumentów
  • zadania są ciężkie i wymagające, trzeba np. znieść meble z 5 piętra bez windy bez niszczenia klatki!

Oczekiwania:

  • zdolności techniczne
  • dostępność od zaraz
  • umiejętność pracy w zespole
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • wysoka motywacja
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • prawo jazdy kat.B lub C
  • sumienność
  • zaangażowanie

Oferujemy:

  • gwarancja podnoszenia kwalifikacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • bezpłatne zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • niemiecką umowę o pracę
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • ubezpieczenie
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy przesłać zgłoszenie mailowo, z załączeniem CV oraz LM na adres:

  • arbeiteinstellen2022@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: „Niemcy praca przy przeprowadzkach, Kolonia 10/2021”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-fizyczna-od-zaraz-bez-jezyka-przy-przeprowadzkach-kolonia/

ID ogłoszenia: 3496176dbbb6f7bf