€ 9,79 euro/h brutto

Niemcy praca dla par bez znajomości języka przy pakowaniu kawy od zaraz w Hünfeld

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hünfeld
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: grudzień 17, 2019 04:12

Dla pakowaczy oraz par ciekawa oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu promocyjnych zestawów kawy. Ogłoszenie od zaraz z Hünfeld z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Start: od zaraz

Data wygaśnięcia: 2020-01-12

Liczba wakatów: 20

Regiony: Niemcy Hünfeld (k. Fuldy)

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii . Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszego Klienta z Hünfeld poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PAKOWACZ ZESTAWÓW KAWOWYCH – PRACA DLA PAR
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Pakowanie zestawów kawa + kubek

WYMAGANIA:

Mile widziana znajomość języka niemieckiego
Prawo jazdy i własny samochód na wyjazd (warunek konieczny)
Dokładność i sumienność
Gotowość do pracy w soboty (warunek konieczny)
Dyspozycyjność do pracy na okres 4-8 tygodni (warunek konieczny)

ZAPEWNIAMY:

Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
Pełny pakiet socjalny
Atrakcyjne wynagrodzenie (9,79 euro brutto/godzina)
Możliwość pracy w nadgodzinach oraz w soboty
Możliwość pracy dla PAR
Zakwaterowanie
Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
Pomoc w organizacji wyjazdu
Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Aplikacja przez stronę: http://bit.do/pakowanie-kawy

ID ogłoszenia: 745df8027028ac4