€ 9,6

Oferta sezonowej pracy w Niemczech bez języka przy zbiorach warzyw od zaraz 2021 Neuenkirchen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Neuenkirchen
  • Opublikowany: sierpień 6, 2021 01:45

Od zaraz ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech przy zbiorach warzyw (sałata, kapusta, kalafior). Zatrudnienie 2021 w Neuenkirchen również bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów warzyw

Lokalizacja: Neuenkirchen, Niemcy

Pensja: 9,60

Rozpoczęcie zatrudnienia: pilnie, praca w Niemczech od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca fizyczna, sezonowa w gospodarstwie przy zbiorach brokułu, kalafiora, sałaty lodowej, kapusty pekińskiej i kalarepy

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech pilnie!
  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych zadań
  • sumienność
  • pracowitość
  • wysoka motywacja

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz!
  • ubezpieczenie na wypadek choroby
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu w 2-3 osobowych pokojach z dostępem do w pełni wyposażonej kuchni, łazienki, opcją oglądania polskiej telewizji i dostępu do Internetu po wifi

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o pilny kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • +49 15 14 49 99 404

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-przy-zbiorach-warzyw-od-zaraz-bez-jezyka-neuenkirchen/

ID ogłoszenia: 403610bb90e00791