€ 800 euro

Od zaraz Niemcy praca sprzątanie domów i mieszkań bez języka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: kwiecień 11, 2016 04:50

Ogłoszenie pracy w Niemczech na stanowisku sprzątaczki – oferta skierowana do kobiet. Zatrudnienie od zaraz w Düsseldorfie na rok przy sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych.

Stanowisko: sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Zarobki: około 800 euro miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • kompleksowe sprzątanie domów i mieszkań prywatnych w Düsseldorfie
  • dbanie o estetykę wykonanych prac

Oczekiwania:

  • wiek pomiędzy 40 a 60 lat
  • preferowane zgłoszenia od kobiet
  • doświadczenie w pracy przy sprzątaniu
  • brak problemów zdrowotnych
  • duża dyspozycyjność czasowa – praca wykonywana będzie w różnych godzinach w zależności od tego jak pasuje to klientom
  • brak uwiązań w Polsce w postaci małych dzieci lub osób nad którymi trzeba się opiekować
  • chęć podjęcia pracy minimum na rok

Zapewniamy:

  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • pracę bez znajomości języka niemieckiego
  • elastyczne godziny pracy
  • stałe zarobki
  • możliwość pomocy w zorganizowaniu przejazdu na miejsce

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia można przesyłać za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 599570b094a5feb2

1 odpowiedź na “Od zaraz Niemcy praca sprzątanie domów i mieszkań bez języka Düsseldorf”

  1. Megijulka na maj 9, 2016 @ 09:42

    Witam jestem zainteresowana praca + 48 798 800 545