€ 11,25 brutto/h + premie

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka przy produkcji batoników białkowych Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Augsburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 3 miesiące próbne, potem stała
  • Opublikowany: marzec 5, 2019 06:54

Fabryka zdrowej żywności z Ausgburga poszukuje od zaraz chętnych do pracy w Niemczech przy produkcji batoników białkowych. Ogłoszenie bez znajomości języka niemieckiego dla pracowników produkcji z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce pracy: okolic Augsburga

Wynagrodzenie: 11,25 Euro/h brutto

Liczba miejsc: 5

Start: II połowa marca

Umowa: próbna na 3 miesiące z opcją przedłużenia na stałe

Zadania:

Prace pomocnicze na linii produkcyjnej związana z przygotowaniem masy białkowej lub mieszanki musli. Zadania wykonywane są z zachowaniem najwyższych norm i standardów pracy z żywnością. Obowiązuje odzież ochronna i rękawiczki.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy z żywnością
  • dyspozycyjność na minimum 3 miesiące a docelowo na stałe
  • brak problemów z nałogami
  • pracowitość, umiejętność pracy pod presją czasu przy ruchomej taśmie
  • gotowość do nauki języka niemieckiego

Oferujemy:

  • zakwaterowanie na czas pierwszej umowy w 2-osobowych pokojach (koszt 150 euro od osoby)
  • atrakcyjne wynagrodzenie z opcją podwyżki po pierwszych trzech miesiącach
  • pracę w nowoczesnym zakładzie pracy z bogatym zapleczem socjalnym
  • nie pobieramy żadnych opłat od pracowników, nieodpłatnie pomagamy w tłumaczeniu dokumentów i wszystkich formalnościach na miejscu

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia (może być w j. polskim) na adres:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com z dopiskiem produkcja batonów Augsburg

Uwaga pod [at] należy podstawić znak @

Polnische arbeitskräfte Arbeitsagentur GmbH

Werner-Seelenbinder-Straße 6, 98529 Suhl, Deutschland

Internet-Mail-Adresse:
polnische.arbeitskrafte[at]worker.com

ID ogłoszenia: 2805c7dad810b5af

1 odpowiedź na “Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka przy produkcji batoników białkowych Augsburg”

  1. witam,poszukuje takiej pracy ale od lipca,mój e mail to: Tweety2607@buziaczek.pl