€ 12 euro/h brutto

Niemcy praca bez znajomości języka przy pakowaniu kawy od zaraz Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 28, 2017 04:32

Atrakcyjna oferta tymczasowej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu kawy. Zatrudnienie w Essen do podjęcia od zaraz dla Polaków. Pracodawca zapewnia odpłatne zamieszkanie na miejscu w bardzo dobrych warunkach.

Stanowisko: Pakowacz
Miasto: Essen, Niemcy
Pensja: 12 euro brutto na godzinę pracy
Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz
Liczba wakatów: 3

Zakres zadań:

  • pakowanie zestawów promocyjnych w którego skład wchodzi słoik kawy oraz logowany kubek
  • pracownik samodzielnie rozkłada pudełka oraz umieszcza w nim odpowiednie produkty
  • obowiązkiem będzie zamknięcie

Oczekiwania:

  • możliwość pilnego podjęcia zatrudnienia w Essen
  • świetne zorganizowanie
  • uczciwość, pracowitość
  • pełne zaangażowanie
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy pakowaniu
  • dużą zaletą będzie władne auto oraz nawet podstawowa znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • pracę do grudnia 2017
  • zatrudnienie tymczasowe bez opcji przedłużenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zamieszkanie na miejscu w komfortowych warunkach + dostęp do internetu, koszt miesięczny to 250 euro od osoby
  • dla zainteresowanych możemy w cenie 30 euro zorganizować przejazd z Wrocławia do Essen
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o wysłanie wiadomości z załączeniem CV oraz LM na adres:

  • zuver-cv@consultant.com z dopiskiem: „Kawa Essen 08.2017″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-przy-pakowaniu-kawy-bez-znajomosci-jezyka-essen/

ID ogłoszenia: 109597a4ca65da25