€ 13,50/h brutto +premia

Niemcy praca bez znajomości języka od zaraz sprzątanie-dezynfekcja autobusów Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 26, 2021 04:06

Oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu i dezynfekcji autobusów. Zatrudnienie od zaraz w Düsseldorf także bez znajomości języka i doświadczenia. Na miejscu zapewnione jest odpłatne zamieszkanie.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka autobusów

Wynagrodzenie: 13,50 euro brutto na godzinę pracy i do tego premia za walkę w okresie pandemii w wysokości 500 €/mc

Miasto: Düsseldorf, Niemcy

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • na miejscu zorganizowane jest szkolenie z treningiem
  • pracownik otrzyma komplet odzieży i niezbędne aktualnie środki ochrony osobistej
  • zadania wykonywane są głównie na zmianie nocnej – brak opcji przeniesienia na zmianę dzienną
  • prace to głównie odkażanie powierzchni, mycie podłóg, szyb od wewnątrz, wynoszenie odpadów, usuwanie farby, zgłaszanie braków/uszkodzeń, czasem pranie tapicerki

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak problemów ze zdrowiem
  • brak nałogów
  • samodyscyplina
  • dostępność od zaraz
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej

Oferujemy:

  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem i świadczeniami
  • prawo do płatnego urlopu
  • zamieszkanie zapewnione odpłatnie, koszt to od 150-250 €/mc (cena waha się w zależności od dostępności i standardu)
  • środki ochronne
  • przeszkolenie w języku polskim
  • dobre zarobki wypłacane terminowo

Aplikacja:

Zgłoszenia można przesyłać mailowo, na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w nagłówku: Sprzątanie autobusów Düsseldorf 02/21

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-jezyka-przy-sprzataniu-autobusow-2021-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 6826037f2e3e4bbe