€ 9,10/h brutto

Dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorze ogórków, pomidorów Radebeul

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Radebeul
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Czerwiec 5, 2018 4:12 am

Od lipca 2018 poszukujemy osób do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach pomidorów, ogórków, kapusty i sałaty. Zatrudnienie w Radebeul bez znajomości języka niemieckiego z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy przy zbiorach warzyw

Miejsce zatrudnienia: Radebeul, Niemcy

Wynagrodzenie: 9,10 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Termin: od 1 lipca do 31 października 2018

Obowiązki:

  • jest to praca samodzielna polegająca na pielęgnacji oraz zbiorach ogórków, pomidorów, kapusty i sałaty

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • pracowitość, umiejętność utrzymywania czystości
  • zaangażowanie
  • znajomość owoców i warzyw oraz zachowywania świeżości produktów

  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym – zapewnione 40 godzin pracy w tygodniu
  • umowę do 31 października 2018
  • zatrudnienie na niemieckiej umowy bezpośrednio u pracodawcy
  • odpłatne zamieszkanie w 2 osobowych kontenerach mieszkalnych za 50 euro miesięcznie
  • w dni robocze pracodawca zapewnia bezpłatny obiad

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez źródło.

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego, pod numerem: +49 2173 99 39 144

Dzwonić można od poniedziałku do piątku w godzinach 10 do 16

źródło: https://niemcy.jober.pl/Radebeul/Pracownicy-do-zbioru-warzyw-800864

ID ogłoszenia: 6835b1593ff6fb85