€ 9,49 /h

Niemcy praca bez znajomości języka od zaraz przy pakowaniu części samochodowych, Gersthofen 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Gersthofen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 15, 2019 04:25

Firma dystrybucyjna z Gersthofen poszukuje od zaraz pakowaczy do legalnej pracy w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu części samochodowych do wysyłki. Zakwaterowanie zorganizowane na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz części samochodowych

Miejsce zatrudnienia: Gersthofen, Niemcy

Pensja: do uzgodnienia

Wynagrodzenie: 9,49 brutto €/h

Opis stanowiska pracy:

  • jest to praca manualna przy pakowaniu części, a także elementów z branży auto-moto
  • inne zadania przy magazynowaniu towarów

Oczekiwania:

  • chęć do podjęcia pracy w Niemczech
  • motywacja
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • dostępność od zaraz
  • elastyczność
  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • zdolności manualne
  • prawo jazdy kat.B i możliwość przyjechania własnym samochodem

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • wsparcie koordynatora Polaka
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • solidne warunki zatrudnienia
  • pracodawca zwraca koszty dojazdów do pracy poniesionych za użytkowanie w tym celu własnego auta

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo, na adres:

  • gliwice1@dako.org.pl

źródło: www.pracujwunii.pl/oferty-pracy/pracownik-produkcji/135904/

ID ogłoszenia: 8535c8ac3ad53894