Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 13-16/h brutto

Niemcy praca bez znajomości języka od zaraz na magazynie hurtowni drogeryjnej z Drezna

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Znajomość języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: maj 26, 2023 00:52
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Niemcy praca bez znajomości języka od zaraz na magazynie hurtowni drogeryjnej z Drezna

Opis

Hurtownia drogeryjna z Drezna od zaraz poszukuje komisjonerów do podjęcia pracy w Niemczech na magazynie. Oferta 2023 bez znajomości języka przy kompletacji oraz pakowaniu zamówień do wysyłki. Zakwaterowanie dla pracowników zapewnione odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik magazynu z kosmetykami

Pensja: 13 do 16 euro brutto na godzinę pracy +premie, dodatki

Miejsce zatrudnienia: Drezno, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

Osoba zatrudniona na stanowisku pracy w magazynie hurtowni drogeryjnej z kosmetykami będzie odpowiedzialna za wykonanie różnych prac pomocniczych, w tym za zbieranie produktów zgodnie z zamówieniami hurtowymi i indywidualnymi, co wymaga dokładności i szybkości. Będzie również odpowiedzialna za współpracę z firmami kurierskimi, co wymaga dobrej komunikacji i organizacji pracy. Ważnym aspektem pracy będzie utrzymywanie porządku na magazynie, w tym przechowywanie produktów zgodnie z zasadami BHP oraz przyjmowanie dostaw, co wymaga fizycznej pracy przy rozładunku i załadunku produktów.

Oczekiwania:

Aby aplikować na opisane stanowisko, wymagane jest posiadanie aktualnego zaświadczenia o niekaralności oraz umiejętności pracy w zespole. Kandydaci powinni wykazywać brak konfliktowości, być punktualni, odpowiedzialni i dyscyplinowani. Wymagana jest także gotowość do natychmiastowego podjęcia pracy. Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych. W przypadku znajomości języka na każdym poziomie będzie to dodatkowy atut.

Oferujemy:

Oferujemy naszym pracownikom kompletny pakiet świadczeń, w tym odzież roboczą, szkolenia, możliwość rozwoju kwalifikacji oraz zatrudnienie na podstawie umowy o pracę zgodnej z niemieckim prawem. Pracownicy mogą rozpocząć pracę od zaraz i otrzymują środki ochrony indywidualnej, zapewniające bezpieczeństwo wykonywanej pracy. Zapewniamy również płatne zakwaterowanie na miejscu oraz opiekę polskojęzycznego rezydenta, który służy pomocą w załatwianiu formalności i codziennych sprawach.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: magazyn drogeryjny, Drezno 05/23

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende-arbeit@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-magazyn-hurtowni-drogeryjnej-drezno/

ID ogłoszenia: 68646f5ded5ee94

   

ilość wszystkich wyświetleń: 289, dzisiaj: 0

  

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.