€ do ustalenia

Niemcy praca bez znajomości języka od zaraz na budowie glazurnik-kafelkarz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: czerwiec 3, 2015 00:48

Ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie dla pracowników budowlanych bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie w Kolonii jako glazurnik – kafelkarz. Pracodawca wymaga udokumentowanego doświadczenia.

Stanowisko: Glazurnik – kafelkarz

Start: od zaraz

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • Pracownik będzie miał za zadanie montował płytki i kafelki.
  • Zadania powiązane są z przygotowaniem podłoża oraz materiałów.
  • Obowiązkiem będzie również fugowanie.

Oczekiwania:

  • udokumentowane kilkuletnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • obowiązkowość
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • fachowość
  • obycie
  • znajomość materiałów
  • mile widziane doświadczenie w pracy na terytorium Niemiec
  • znajomość zachodnich technik wykończeniowych

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • zorganizowane bezpłatne zakwaterowanie w hoteli robotniczym
  • bezpłatny dowóz na miejsce pracy
  • dużo godzin
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • możliwość podpisania stałej umowy o pracę
  • wsparcie polskojęzycznego brygadzisty

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Glazurnik – Kafelkarz, Kolonia. Imię, nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy.

ID ogłoszenia: 637556db0cc4126b

2 komentarze na “Niemcy praca bez znajomości języka od zaraz na budowie glazurnik-kafelkarz Kolonia”

  1. Jestem zainteresowany praca u Pana, obecnie jestem w Bonn i poszukuje pilnie pracy. Mam 42 lata i pelne doswiadczenie w glazurnik- kafelkarz jestem w stanie zaczac prace od zaraz. Prosze o kontakt. 0152-190-127-96
    Pozdrawiam.

  2. Mogę podjąć pracę od zaraz. Duże doświadczenie. Bez nałogów