€ 8,50 euro/h brutto

Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji kanapek dla par Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Długość umowy: minimum 2 miesiące
  • Opublikowany: luty 1, 2015 22:15

Producent kanapek z Düsseldorfu szuka 2 par bez znajomości języka urzędowego do pracy w Niemczech. Zatrudnienie na linii produkcyjnej przy pakowaniu kanapek dla 4 osób bez doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Niemcy, Düsseldorf
Wynagrodzenie: 8,50 euro/h brutto
Ilość stanowisk: 4

Zadania:
Do zadań osoby zatrudnionej należy:
– dbanie o zapewnienie ciągłości produkcyjnej
– pakowanie produktów spożywczych
– kontrolowanie jakości kanapek
– układanie na kanapkach i wrapach odpowiednich składników

Wymagania:
– zatrudnienie dla osób pracujących wcześniej na produkcji spożywczej
– umiejętność zorganizowania sobie czasu pracy
– osoby pracowite, chcące zarobić
– od kandydatów oczekujemy punktualności i odpowiedzialności
– samodzielność, zaangażowanie
– szybkość uczenia się
– chęć do uczestnictwa w dwudniowym szkoleniu
– przyjazd samochodem będzie atutem
– gotowość do podjęcia pracy na minimum 2 miesiące

Oferujemy:
– strój roboczy w tym czepki i rękawiczki
– szkolenia pracownicze trwające 2 dni
– przeszkolenie z BHP
– zaznajomienie z produktami i maszynami znajdującymi się w fabryce
– podpisanie umowy na niemieckich warunkach
– świadczenia socjalne
– pomagamy przy szukaniu mieszkania w jak najkorzystniejszej cenie
– odpowiedzi na pytania
– legalną pracę na 2 miesiące i dłużej

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV wraz z dołączoną klauzulą o ochronie danych osobowych na maila: neuearbeit@berlin.com w tytule wiadomości proszę umieścić: Produkcja kanapek i wrapów 04/15.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-na-produkcji-kanapek-dla-par-bez-jezyka-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 6954ce5a73f26c0

9 komentarzy na “Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji kanapek dla par Düsseldorf”

  1. AleksanderEwelina na luty 2, 2015 @ 09:45

    Witam wraz z dziewczyna jesteśmy gotowi do podjęcia tej pracy. Posiadamy własny samochód. Mamy po 21 lat i jesteśmy dyspozycyjni i gotowi do wyjazdu od zaraz. Znamy podstawy J. Niemieckiego. Posiadamy również doświadczenie na produkcji. Mam też uprawnienia na wózki widłowe i pracowałem już w Niemczech. Proszę o kontakt 782-150-986 lub 782-877-943

  2. MarcelinaŁukasz na luty 2, 2015 @ 19:15

    Witam

    Jestesmy para młodych ludzi chetnych do pracy z własnym samochodem. Jestesmy
    Uczciwi, godni zaufania,bez nalogów, szybko sie uczymy, umiemy pracowac w grupie, jestesmy bez konfliktowi, żądni wyzwań. Posiadamy również doświadczenie na produkcji.

    Mozemy podjac prace od zaraz.
    Bardzo prosimy o kontakt.
    783-469-473

    Pozdrawiam

    Marcelina Lenartowicz

  3. Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji kanapek dla par Düsseldorf na luty 3, 2015 @ 08:49

    Witam jestesmy z mezem zaiteresowani oferta.Posiadamy wlasny samochod .Pracowalismy za granica mamy doswiadczenie.Jestesmy dyspozycyjni mozemy wyjechac jak najszybciej.Pozdrawiam i czekam na wiadomosc tel783870403

  4. Monika, Krzysztof na luty 4, 2015 @ 19:57

    Witam jesteśmy zainteresowani pracą. Proszę o kontakt. Dziękuje

  5. Beata 11 na luty 8, 2015 @ 11:36

    Witam. Wraz z bratem jesteśmy gotowi do wyjazdu do pracy od zaraz. Jesteśmy osobami pracowitymi, rzetelnymi i dyspozycyjnymi bez nałogów. Nr. Tel. +48514308383.

  6. oboje jestesmy kucharzami z dlugoletnim stazem jestesmy zainteresowani praca prosimy o kontakt

  7. witam jestem zainteresowany praca razem z zoną pracowali my już na produkcji i mammy doświadczenie

  8. witam przesyłam cv w sprawie pracy

  9. KULIŚ DOROTA na marzec 6, 2015 @ 19:23

    szukam pracy od zaraz wraz z koleżanką,znamy dobrze niemiecki ,jesteśmy obecnie w Dusseldorfie,mój tel.015214455965