€ 8,50 euro/h brutto

Bez języka praca Niemcy w sklepie przy wykładaniu towaru Monachium od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: grudzień 31, 2014 11:51

Pracodawca z Monachium od zaraz szuka pracownika fizycznego bez znajomości języka niemieckiego. Praca w Niemczech w supermarkecie przy wykładaniu towaru na półki. Zatrudnienie na pół roku.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Niemcy, Monachium
Wynagrodzenie: 8,50 euro/h brutto
Ilość miejsc: 4
Rozpoczęcie: od stycznia

Zadania:
– wykładanie towaru na półki sklepowe
– transport palet do i z magazynu z wykorzystaniem wózka widłowego
– sprawdzanie zgodności cen z produktami
– budowanie tematycznych ekspozycji sklepowych
– prace pomocnicze na działach
– proste prace związane z utrzymaniem czystości w miejscu pracy

Wymagania:
– chęć do pracy w zespole
– duże zaangażowanie w wykonywaną pracę
– żywiołowość oraz dynamiczność
– od kandydatów oczekujemy min. rocznego doświadczenia w danej branży
– wyjazd od zaraz
– osoby posługujące się językiem niemieckim będą miały pierwszeństwo podczas rekrutacji
– gotowość do ewentualnych prac w nocy na przykład podczas inwentaryzacji
– dobre zdrowie i wytrzymałość fizyczna

Oferujemy:
– podpisanie umowy na niemieckich warunkach
– zatrudnienie na pół roku
– na miejscu pomoc polskiego opiekuna
– pomagamy w razie problemów i pytań
– miejsce zamieszkania w cenie ok. 200 euro/mc
– możliwość ubiegania się o świadczenia socjalne oraz o zwrot podatku

Aplikacja:
Zgłoszenia w postaci CV w języku niemieckim prosimy przesyłać na maila: Sicheres-Arbeiten@accountant.com w tytule wpisując: praca supermarket Monachium 01/2015.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-fizyczna-prace-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-wykladanie-towaru-sklep-monachium/

ID ogłoszenia: 53154a35ff48e702

1 odpowiedź na “Bez języka praca Niemcy w sklepie przy wykładaniu towaru Monachium od zaraz”

  1. Witam, pisze w sprawie pracy na Magazynie w Dortmundzie.
    Młody, silny , zdrowy, szybki, poważnie podchodzący do obowiązków, punktualny, dobrze odnajdujący się w nowym otoczeniu.
    Posiadam 2letnie doświadczenie pracy w Magazynie w Polsce. Również 4miesięczne doświadczenie w pracy Picker/Packer Magazynier w Anglii.
    Język Angielski w stopniu komunikatywnym.
    Bardzo proszę o jaki kolwiek kontakt.
    nr tel. 570222830