€ 1840/mc brutto

Niemcy praca bez znajomości języka na magazynie z napojami od zaraz Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 16, 2017 05:51

Szukamy komisjonerów do podjęcia pracy w Niemczech na magazynie hurtowni z napojami. Ogłoszenie bez znajomości języka i doświadczenia z Lipska aktualne od zaraz. Pracodawca oferuje odpłatne zamieszkanie na miejscu.

Stanowisko: Magazynier w hurtowni z napojami

Miejscowość: Lipsk, Niemcy

Pensja: 1840 euro brutto miesięcznie – przy 156 godzinach miesięcznie

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • zbieranie zamówień na magazynie hurtowni z napojami przy użyciu wózka ręcznego EPT ze wspomaganiem elektrycznym
  • aktualizowanie danych w systemie komputerowym
  • prace porządkowe
  • pakowanie zamówień
  • przenoszenie zgrzewek o wadze do 25 kg
  • inne prace zlecane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Oczekiwania:

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • własne auto i prawo jazdy kat.B
  • dostępność od zaraz
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • brak problemów ze zdrowiem

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz na okres 3 miesięcy
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • dodatek za pracę na zmianie nocnej +25% oraz w dni wolne i święta +50%
  • odpłatne zamieszkanie w cenie 250 euro od osoby

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „Praca Niemcy na magazynie z napojami, Lipsk – imię i nazwisko” należy przesłać z załączeniem aktualnego CV na adres poniższy:

  • Stellenanzeige@contractor.net

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-od-zaraz-na-magazynie-z-napojami-lipsk/

ID ogłoszenia: 5825a32c4012cd69