€ 10-12/h

Niemcy praca bez znajomości języka na budowie przy wykończeniach od zaraz Ludwigsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ludwigsburg
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: październik 29, 2019 04:27

Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla budowlańców przy remontach i wykończeniach. Zatrudnienie na budowie w Ludwigsburgu bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Ludwigsburg, Niemcy

Liczba wakatów: 1-3

Stawka godzinowa: od 10 do 12 euro na godzinę

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy wykończeniach oraz remontów obiektów
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie kładzenie tynków gipsowych, szpachlowanie, układanie glazury i montaż suchej zabudowy
  • pracownik będzie odpowiedzialny za kładzenie podłóg winylowych, malowanie a także betonowanie

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku i znajomość zawodu
  • samodzielność
  • dobra kondycja fizyczna

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w Niemczech do podjęcia od zaraz
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu w nowym pensjonacie

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o kontakt mailowy. Wiadomość należy przesłać na adres:

  • janpl10@wp.pl

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-na-budowie-przy-wykonczeniach-remontach-ludwigsburg/

ID ogłoszenia: 3055db73a0a6257d