€ 8 euro brutto/h

Niemcy praca bez języka pakowanie ciastek na produkcji od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: Październik 29, 2014 12:12 am

Fabryka ciastek prowadzi nabór na stanowisko pakowacz. Aktualna oferta pracy w Niemczech na produkcji przy pakowaniu i obsłudze maszyn bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz ciastek na produkcji

Zarobki: początkowo stawka będzie wynosić 8 euro brutto za godzinę

Lokalizacja: Hamburg

Obowiązki:

  • Pracownik będzie miał za zadanie pomagać w procesach produkcyjnych.
  • Stanowisko które będzie obsadzał będzie konkretnie polegało na układaniu ciastek w odpowiedni sposób oraz wkładanie ich do maszyny pakującej.

Oczekiwania:

  • gotowość do przejścia szkolenia dotyczącego obsługi maszyny pakującej
  • umiejętność sprawnego przyswajania wiedzy
  • łatwość w zaaklimatyzowaniu się w nowym miejscu pracy
  • dyspozycyjność od zaraz
  • przestrzeganie zasad BHP w miejscu pracy
  • punktualność, rzetelność

Oferujemy:

  • pracę od zaraz w firmie z dobrą pozycją na rynku
  • możliwość podjęcia pracy bez znajomości języka niemieckiego
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • dla osób nieradzących sobie ze znalezieniem zakwaterowania oferujemy pomoc w poszukiwaniach
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin czyli 5 razy w tygodniu po 8 godzin dziennie

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Pakowacz ciastek na produkcji Hamburg” należy przesłać na podany poniżej adres

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 345544ff9fb2ca37

9 komentarzy na “Niemcy praca bez języka pakowanie ciastek na produkcji od zaraz Hamburg”

  1. Angela30011984 na Listopad 1, 2014 @ 2:26 am

    Dzień dobry jesteśmyjeschłopakiemzainteresowani państwa oferta pracy jesteśmy młoda para aktywna podejmiemy od zaraz praca nawet jusz w tym tygodniu prosimy o kontakt jak naj szypciej pod nr 514673594 Angelika i Łukasz

  2. Witam. Jestem zainteresowany Państwa ogłoszeniem. Pracę podejmę od zaraz. Pracowałem na produkcji w Anglii i Niemczech. Proszę o kontakt : 511010023 Tomek.

  3. Jestem zainteresowany pracą od zaraz ,proszę o kontakt tel.532211741 lub 608889039

  4. Witam wraz z mężem przebywamy w Hamburgu w piątek straciliśmy pracę z powodu redukcji zatrudnień. Praca polegała na pakowaniu zabawek. Z chęcią podejmiemy tą pracę. proszę o kontakt Lidia tel. 004917625114859 Z góry dziękuję.

  5. Witam. Jestem zainteresowany Państwa ogłoszeniem, wysłalem wiecej informacji na adres E-mail. Pozdrawiam

  6. Witam! Jestem osobą bardzo pracowita i uczciwą i sympatycza która nie ma problemu zeby sie zaklimatyzowac w nowym miejscu pracy i było by mi bardzo miło gdybym mogła dołaczyc do panstwa załogi. proszę o kontakt 720-831-366. Pozdrawiam

  7. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy Przez ostatnie 7 lat pracowałem w Niemczech na chlodniach przygotowanie towaru do wysyłki rozładunki i zaladunki aut ciężarowych Bardzo proszę o odpowiedź 721470702

  8. Witam
    Jestem zainteresowana podjęciem pracy na produkcji w charakterze pakowacza ciastek, znam język, mam doswiadczenie w pracy na produkcji w fabryce czekolady, mam gdzie mieszkac w Hamburgu.
    Proszę o kontakt, dziękuję.

  9. Z miło chęcią podejmę się tej pracy,mam doświadczenie w produkcji żywności.Mój nr tel 48 781 431 490