€ 2000 /mc brutto

Niemcy praca bez języka na budowie przy remontach-wykończeniach Malsfeld

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Malsfeld
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Sierpień 28, 2018 4:19 am

Aktualnie oferujemy od zaraz zatrudnienie dla budowlańców bez znajomości języka w Malsfeld. Ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie przy remontach i wykończeniach.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Miasto: Malsfeld, Niemcy

Wynagrodzenie: 2000 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • poszukiwane osoby do pracy na budowie przy remontach i wykończeniach – montażu regipsów, szpachlowania, szlifowania, malowania, tapetowania
  • przygotowywanie podłoża pod pracę, układanie płytek

Wymagania:

  • doświadczenie w wykonywaniu prac wykończeniowych i remontowych
  • profesjonalne podejście do pracy
  • terminowość, punktualność
  • dobra zorganizowanie czasu pracy

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • tygodniowo do wypracowania 40 godzin
  • miesięcznie wynagrodzenie na poziomie ok. 2000 euro
  • pracodawca zapewnia na miejscu odpłatne zakwaterowanie
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech bez znajomości języka

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na adres:

  • ap-ausbau@web.de

Dla zainteresowanych dostępny jest również kontakt telefoniczny, pod numerem: 00491725837870

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-na-budowie-bez-znajomosci-jezyka-przy-wykonczeniach-malsfeld/

ID ogłoszenia: 5975b844d6cdbcc7