€ od 2800 brutto

Niemcy praca bez języka jako kierowca kat.B od zaraz przy przewozie osób w Norymberdze

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Norymberga
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 15, 2022 03:10

Dla kierowców kat.B także bez znajomości języka możliwa od zaraz ciekawa praca w Niemczech przy przewozie osób starszych-niepełnosprawnych. Zatrudnienie w Norymberdze z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie.

Stanowisko: Kierowca kat. B – przewóz osób

Miasto: Norymberga, Niemcy

Zarobki: od 2800 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Wakaty: 3

Opis stanowiska pracy:

  • praca dla kierowców przy przewozie osób starszych, chorych, niepełnosprawnych – w zależności od potrzeby również dokumentów
  • wykonywanie tras zgodnie z grafikiem, pomoc osobom zająć bezpieczne miejsce w samochodzie oraz bezpieczny przejazd
  • głównie trasy z miejsca zamieszkania do szpitala/domu opieki/urzędu/przychodni itp.

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • bardzo dobra orientacja w terenie
  • pełna punktualność
  • gotowość do nauki podstawowych zwrotów w języku niemieckim jeszcze przed wyjazdem! Wykaz zostanie przesłany pocztą elektroniczną
  • prawo jazdy kat. B
  • brak punktów karnych
  • szybkość w reagowaniu
  • empatia, wysoka kultura osobista, schludność

Zapewniamy:

  • umowę niemiecką do podjęcia od zaraz
  • zatrudnienie na podstawie umowy na czas określony
  • pracodawca decyduje o przedłużeniu/nieprzedłużeniu umowy
  • bezpłatny kurs języka niemieckiego – by kurs był bezpłatny konieczne jest zdawanie z oceną minimum dobrą testów kontrolnych
  • rzetelne wdrożenie w obowiązki
  • samodzielne stanowisko pracy
  • możliwość rozwoju

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego:

Przewóz osób niepełnosprawnych/starszych, Norymberga 02/22

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

e-mail: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-dla-kierowcy-kat-b-bez-jezyka-przewoz-osob-norymberga/

ID ogłoszenia: 7036201ba10eb4f8