€ od 1620

Niemcy praca 2019 bez znajomości języka od zaraz przy pakowaniu wędlin Warendorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Warendorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 29, 2019 05:38

Dla pakowaczy od zaraz propozycja pracy w Niemczech na produkcji mięsnej przy pakowaniu wędlin. Ogłoszenie 2019 bez znajomości języka z Warendorf. Zakwaterowanie zorganizowane na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz wędlin

Miejsce zatrudnienia: Warendorf, Niemcy

Pensja: 9,49 euro brutto na godzinę pracy (około 1620 Euro)

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • zadania przy taśmociągu
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pakowanie wędlin
  • pracownik będzie obsługiwał maszyny oraz urządzenia produkcyjne a także przeprowadzał kontrolę jakości produktu gotowego

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • motywacja do podjęcia pracy w takim charakterze
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie
  • zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej
  • zakwaterowanie
  • opcję pracy w godzinach nadliczbowych
  • możliwość podjęcia pracy na stałe
  • gwarancję przepracowania 170 godzin pracy na miesiąc
  • minimalne miesięcznie zarobki to 170 x +,49 euro brutto/h + opcja pracy w godzinach nadliczbowych, które płatne są +25%, praca w niedziele +50%

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • 82 564 01 10

źródło: www.olx.pl/oferta/praca-na-produkcji-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-niemcy-CID4-IDvjBRn.html

ID ogłoszenia: 4505c9d345b4dcca

Linki sponsorowane