€ 1400-1700 netto

Bez języka praca w Niemczech od zaraz przy produkcji części samochodowych, Bonn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bonn
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: grudzień 9, 2022 02:38

Firma z Bonn od zaraz poszukuje chętnych do pracy w Niemczech przy produkcji części samochodowych z tworzyw sztucznych. Ogłoszenie bez znajomości języka z możliwością zakwaterowania dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik produkcji części samochodowych

Lokalizacja: Meckenheim lub Morsbach – okolice Bonn, Niemcy

Zarobki: 14 euro brutto na godzinę pracy plus atrakcyjne dodatki

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • zatrudnienie na produkcji części samochodowych
  • do zadań należeć będzie praca na produkcji części z tworzyw sztucznych oraz metalowych dla branży auto-moto
  • pracownik odpowiedzialny będzie za obróbkę materiałów, przeprowadzanie kontroli jakości, pakowanie, konfekcjonowanie oraz inne zadania zlecane przez kierownika

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego od jednej osoby na parę lub grupę
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji
  • własne auto oraz prawo jazdy kat. B
  • możliwość podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym i w soboty

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę zgodnej z niemieckim prawem pracy
  • 40 godzin pracy tygodniowo
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • przejrzyste warunki zatrudnienia – kartę EKUZ, druk A1, ubezpieczenie zdrowotne, odprowadzanie świadczeń
  • solidne zarobki
  • dodatkowa premia (100euro netto miesięcznie) dla osób ze znajomością języka niemieckiego
  • zamieszkanie w pobliżu miejsca zatrudnienia
  • premie na wakacje i święta

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia poprzez źródło.

Krótki link do aplikacji: https://bit.ly/bonn-praca

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/283744/0

ID ogłoszenia: 891638e5cdc8a9a4